Hakkımızda Biz Kimiz?

sampleimage_4.jpg

Aksu Grup bu gün itibariyle bünyesinde her biri kendi alanında isim yapmış dört adet farklı şirketin birleşmesiyle oluşmuş bir şirketler grubudur.

Gümrükleme, lojistik, sigorta ve inşaat alanlarında profesyonel hizmet veren Aksu Grup; bilim ve teknoloji alanında hızla gelişen yenilikleri yakından takip ederek işine en iyi şekilde entegre etmektedir.

Müşterilerine kusursuz hizmet sunma prensibi ile yola çıkmış olan Aksu Grup şirketi kaliteli hizmet sunabilmenin ilk adımının kalifiye personelden geçtiğinin bilincinde olarak, uyguladığı şirket içi eğitim programı ile kurumsallığını tabandan tavana yaymıştır.

Adeta uzun bir maraton koşusuna benzeyen bu yolda ilerlerken hedefimiz geride kalmamak değil kendi sektörümüzde ipi birincilikle göğüslemek olmuştur.

Yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce büyük projenin altına imzasını atmış olmanın getirdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile ülkemizin ekonomisine katkı sağlamaktayız.

 

Vizyonumuz;

Yeni istihdam alanları yaratmak ve sağlam temellere dayandırdığımız Aksu Grup şirketimizin başarısını gelecek nesillere taşımaktır.

 

Misyonumuz;

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte onlara beklentilerinin ötesinde hizmet sunmaktır.