Aksu Gümrükleme

Yabancı bir ülke ile gerçekleştirilen dış ticaret işlemleri esnasında devletle olan ilişki ve işlemlerin belirli yasalara uyularak yürütülmesi anlamına gelen Gümrükleme; diğer bir deyişle bu faaliyetlerin ürün veya hizmetlerin gümrüklü sahalardan geçişi işleminin koordine edilmesidir.

İşlemlerinizin genel mevzuata uygun olarak, sorunsuz bir şekilde yürütülebilmesi için bu konuda profesyonel bir firma ile çalışmanız şarttır. Eğer web sayfamıza girip bu satırları okuyorsanız, profesyonel bir firmayı bulmuşsunuz demektir.

AKSU GÜMRÜKLEME; Halkalı ve çevre gümrüklerde ağırlıklı olmak üzere 1 merkez ve Halkalı, Çerkezköy,  Erenköy ve Tekirdağ gümrüklerinde olmak üzere 4 şubemizle konusunda uzman kadromuz ile İthalat - İhracatçı ve uluslararası taşımacılık faaliyeti gösteren nakliyeci firmalara acentelik ve gümrük hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine müşterisine profesyonel hizmet sunan Aksu Gümrükleme;  her biri kendi alanında uzman personeli ile ithalat, ihracat, transit beyannamesi vb. işlemlerde ve gümrükleme konusunda müşterilerine EN kaliteli, EN çağdaş, EN hızlı hizmeti verebilmek için sınırları zorlayan bir perspektif ile çalışmaktadır.

Her koşulda, tüm işlemleri mümkün olan en kısa sürede ve en düşük maliyetlerle tamamlamak, ortaya çıkabilecek her türlü problemi önceden tespit ederek problemleri çözmek ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak iş prensibimizin temelidir.

En son teknolojiyi işimize sorunsuz bir şekilde entegre etmenin sağlamış olduğu avantaj ile müşterilerimizin bilgilerini ve gümrük işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde takip edebilmekteyiz.

AKSU GÜMRÜKLEME SİZE EN KALİTELİ HİZMETİ SUNMAYI TEKLİF EDİYOR!

Çünkü biz, sektörün varlık sebebi sayılan kalite, hizmet, hız  ve ücret  dengesini koruyarak çalışmayı kendisine ilke edinmiş bir şirketiz.

Adımız verdiğimiz hizmetin teminatıdır.

Yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübenin bir sonucu olarak kusursuz ve hızlı çözümler üreten Aksu Gümrükleme, sadece gümrükleme alanında değil, inşaat, sigorta ve lojistik alanlarında da müşterilerine kusursuz hizmet sunmaktadır.

Aksu Grup şirketlerinin bir kolu olan Aksu Gümrükleme şirketimiz ile dünden bugüne hizmet verdiğimiz bu sektörde hedefimiz gelecek yıllar içerisinde de sektöre öncülük eden bir kuruluş olarak Gümrükleme hizmeti sunmadaki bu yolumuza devam etmektir.